Скільки коштує створення сайту?

цены на создание сайтаБез уточнення деталей на питання – “Скільки коштує створення сайту?” вам не відповість жодна веб-студія. На фінальну ціну розробки сайту впливає безліч факторів – тип сайту, обсяг його наповнення, необхідний функціонал, особливості дизайну та багато іншого. Все ж таки можна виділити середню ціну на самі популярні типи сайтів на прикладі прейскуранта нашої веб-студії на момент публікації статті:

  • Landing Page (ціна від 2500грн) – це односторінковий сайт, мета якого прорекламувати якийсь товар або послугу і спонукати відвідувача виконати дію (зробити заявку, записатися на прийом, підписатися на розсилку тощо)
  • Інтернет магазин (вартість від 5000грн) – це торговий майданчик, який дозволяє приймати та обробляти замовлення покупців у режимі онлайн. Сучасні інтернет магазини надають широкий вибір способів оплати, доставки, мають зручний функціонал як для покупців, так і для адміністрації інтернет магазину.
  • Сайт вітрина (обійдеться у 4000грн) – це каталог з продукцією, який на відміну від інтернет-магазину не має можливості приймати замовлення, а несе лише ознайомлювальну функцію. На такому сайті ви можете детально вивчити характеристики товару, подивитись відео презентацію, але замовлення здійснюється тільки через зв’язок з адміністрацією.
  • Сайт візитка (від 3000грн) – це невеликий інформаційний сайт на кілька сторінок, в якому детально розписано інформацію про компанію, представлено її приклади робіт, детально розписано переваги, продемонстровано відгуки.

Складові ціни  створення сайту.

Хостинг та домен.  Для того щоб ваш сайт був доступний для всіх користувачів мережі інтернет, його необхідно розмістити на сервері, який обладнаний необхідним програмним забезпеченням для обробки запитів до вашого сайту. Послуга яка забезпечує оренду такого сервера та називається хостингом. Тепер коли у вас є орендоване місце на сервері, йому необхідно задати певне ім’я, щоб будь-який користувач мережі міг по цьому імені знайти ваш сайт у всесвітній павутині. Таке ім’я і називається доменом.

Дизайн сайта. Поняття дизайну відоме всім, але почуття смаку у кожного різне. Якщо ви хочете вийти за рамки шаблонів і зробити компоненти сайту не тільки красивими, але й зручними, зрозумілими для будь-якого користувача, тоді вам не обійтися без дизайнерського рішення.

Розробка функціоналу сайту. Робота з програмним кодом вашого сайту одна з найбільш трудомістких, яка часто вимагає глибоких знань та уважності.

Контент сайта. Для того, щоб ваш сайт був популярним і не втрачав позиції в пошуковій видачі, вам необхідний унікальний контент на кожній сторінці сайту. Створенням такого контенту займаються копірайтери, вони знають, як створити наповнення сайту, яке буде не тільки цікавим для його читачів, але й дозволить вашому сайту просуватися в пошукачах.

Система керування сайтом (CMS). Для того, щоб адміністратор сайту міг поповнювати контент свого ресурсу, змінювати елементи дизайну, сайту необхідна «адмінка». Найчастіше власники сайтів використовують уже готові системи управління, а програмісти просто впроваджують сайт у таку систему управління та налаштовують необхідні модулі для вирішення певних завдань.