Що таке CMS движок сайту?

CMS движок сайту – це вбудована система керування контентом. Ця система, яка допоможе Вам додавати, редагувати та змінювати практично всі матеріали на сайті. Сказати простіше, це програма. Яка відповідає за функціональну частину Вашого сайту. Щось на зразок Windows на Вашому комп’ютері або Android та Ios на смартфоні. Тільки вони називаються WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal та інші.

 

Чи потрібний Вам CMS движок? Чи Вам найбільше підійде самописний сайт?

Давайте разом спробуємо знайти відповіді на ці та інші питання в цій статті. У чому саме полягають мінуси і плюси самописних сайтів?

Створення сайту з нуля спричинить наступне:

  • Опрацювання системної архітектури;
  • Написання функцій роботи сайту (створення статей, особистого кабінету для користувачів, робота з файлами та інше);
  • Структурування бази даних;
  • Створення інтерфейсу адмін панелі.

У той час як у готовій CMS всі ці завдання вже реалізовані, що як мінімум заощаджує Ваші кошти та час на створення та підтримку сайту. А ще вони отримують регулярні безкоштовні оновлення, тестуються та покращуються цілою армією професійних розробників.

Якщо так багато мінусів для чого ж вибирають самописний сайт?

Якщо завдання створення сайту нестандартне, і виходить за рамки функціоналу готових CMS движків – програмісти, як правило, вважають за краще створити власний код, ніж доопрацьовувати чуже творіння. Але важливо зазначити, що йдеться про складні та нестандартні завдання (які виходять за рамки інтернет магазину, лендінгу або сайту візитки).

 

Як використання CMS движка позначиться на дизайні Вашого сайту?

CMS движки насамперед відповідають за функціонал сайту і практично не обмежують у роботі з дизайном. Отже практично будь-який, навіть витончений дизайн задум може бути реалізован як на самописному сайті, – так і на популярних CMS движках. Є навіть готові платні та безкоштовні дизайн шаблони для популярних движків.

Який з популярних CMS двигунів вибрати при створенні сайту?

Давайте подивимося на частку використання популярних движків при створенні веб-сайтів:

Лідером використання є WordPress, за ним слідує Joomla.

Клієнт завжди має рацію, і рішення який продукт йому підходить краще зрештою приймає саме замовник. Ми лише сподіваємося, що ця стаття проллє світло на деякі питання при створенні Вашого сайту.